Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Vivat

       Видавництво Vivat - українське книжкове видавництво. Засноване у 2013 році. Протягом останніх років, згідно зі статистикою Книжкової палати, входить в трійку найбільших видавництв України за кількістю виданих найменувань і тиражів. Займає 12-е місце в рейтингу українських книжкових видавництв за версією Forbes 2016 року.

       Видавництво спеціалізується на виданні дитячої та підліткової літератури, сучасної та класичної літератури, українського і закордонного non-fiction, публіцистики та гуманітарних досліджень, а також прикладної літератури й подарункових видань. Активно популяризує українську книгу за кордоном, шляхом презентацій і продажів прав на українські видання. На сьогодні налагоджено співпрацю з понад 20 країнами світу, серед яких США, Німеччина, Франція, Великобританія, Польща, Латвія, Естонія, країни Азії та інші.

       У видавництві виходять друком світові бестселери українською мовою і книги популярних українських письменників, серед яких Дара Корній, Андрій Кокотюха, Артем Чех, Олег Каданов, Вахтанг Кіпіані, Надія Гербіш, Галина Крук, Артем Чапай, Іван Байдак, Марк Лівін та інші.

       Видавництво Vivat входить до Групи компаній «Фактор».

Розгорнути

Немає товарів

Вгору